Ręcznie zwijane kadzidełka pyłkowe indyjskie. Przygotowane z naturalnego drewna w proszku i ziołowych wyciągów olejków eterycznych.
96% MATERIAŁU ORGANICZNEGO.
Jego nazwa (frankincense) pochodzi od francuskiego słowa franc, który znaczy ‘bujny, bogaty’ lub ‘prawdziwe kadzidło’. Razem z mirrą, był pierwszą żywicą używaną jako kadzidło.
Znany również jako Olibanum, kadzidłowiec był stosowany przez starożytnych Egipcjan jako ofiara dla bogów oraz jako składnik maseczek odmładzających. Był też używany do odkażania chorych, aby wypędzić z nich złe duchy. Hebrajczycy wyceniali kadzidłowca bardzo wysoko. Był on jednym z darów dla nowo narodzonego Jezusa.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.