wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Grające misy , Gongi Tybetańskie i dzwonki grające2 » Misa tybetańska (Słoneczna)
Kontakt
Producenci
Opinia o produkcie
Chyba jedyny działający lek na stawy, polecam!!!
Ocena produktu 5/5
Systemy płatności
  • PayU
  • iMoje

Misa tybetańska (Słoneczna)

Misy tybetańskie- słoneczne, to specjalny rodzaj mis, są one używane w tradycyjnej medycynie Ajurwedyjskiej , jak i medycynie Tybetańskiej do celów leczniczych od ponad 2500 lat. Ponieważ słońce daje życie wszystkim żyjącym istotom na ziemi. Jego energia ma ogromną moc uzdrawiania. Samo słońce rozprasza ciemność, tak jak lekarstwo rozprasza choroby w naszym ciele fizycznym. Bez słońca istoty żyjące na
Ziemi bardzo szybko popadają w depresję. Udowodniła to nauka naszych czasów. Symbol wygrawerowany na misa to promieniująca pierwotna Sylaba OM, która istnieje tylko w naturze.
Sam symbol ma wspaniałe właściwości lecznicze. Przynosi użytkownikom poczucie bezpieczeństwa , rozgrzewając i przepuszczając energię przez czakrę serca, co prowadzi do natychmiastowego wejścia w stan relaksu.
Misy Słoneczne są wytwarzane tylko przez trzy godziny dziennie. Kiedy słońce jest na szczycie (11,12 i 13 godzin), aby absorbować jak najwięcej jego najszczęśliwszej, najcieplejszej i najzdrowszej energii z
tonami pozytywności. Tybetańskie misy słoneczne, są szeroko stosowane w leczeniu, muzykoterapii, masażu i relaksacji oraz medytacji.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje