wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Grające misy , Gongi Tybetańskie i dzwonki grające2 » Misa Tybetańska (Misy dźwiękowe) księżycowy
Kontakt
Producenci
Opinia o produkcie
wspaniale się sprawdza zarówno w kuchni, jak i w kosmetyce, gorąco polecam
Ocena produktu 5/5
Systemy płatności
  • PayU
  • iMoje

Misa Tybetańska (Misy dźwiękowe) księżycowy

Misy księżycowe, wykonywane są bardzo starannie i długo proces tworzenia jednej misy może trwać nawet do 3 miesięcy, gdzyż pracuje się nad nią tylko podczas pełni księżyca w trakcie tworzenia misy wykonywane specjalne rytuały nadające, każdej misie szczególne znaczenie. Misa księżycowa jest instrumentem wyjątkowym, zarówno pod kątem jej powstania jak i materiałów, z których jest wykonana. 
Proces jej powstania nie polegał na zwykłym wykuciu lecz na skomplikowanym rytuale, podczas którego następuje mistyczna więź między księżycem, wykuwającym i misą. 
Przygotowanie się mistrzów rzemiosła do wykuwania mis księżycowych wymaga specjalnego rytuału, który polega na oczyszczaniu ciała i umysłu oraz bardzo skrupulatnego przygotowania zarówno swojego wyglądu (odpowiednia długość paznokci i włosów oraz odpowiedni ubiór) jak i oczywiście narzędzi (są nasłoneczniane przez cały dzień poprzedzający noc kucia). 
Wykuwanie odbywa się w plenerze, podczas pełni, kiedy nocne niebo jest wolne od chmur a blask i moc księżyca są najsilniejsze.
 
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje