wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Grające misy , Gongi Tybetańskie i dzwonki grające2 » Pyramid kryształowa
Kontakt
Producenci
Opinia o produkcie
bardzo dobrze wykończona, elegancka :) paczka doszła bardzo szybko
Ocena produktu 5/5
Systemy płatności
  • PayU
  • iMoje

Pyramid kryształowa

 KRYSZTAŁOWA PIRAMIDA
Piramidy kwarcowe mają lecznicze właściwości i cechy podobne do kryształowych grających mis, ale bardziej niż one harmonizują wszystkie poziomy ciała fizycznego , energetycznego i duchowego. Wykonane z najczystszego kwarcu. Piramidy Kryształowej łączą w sobie moc czystego dźwięku z siłą świętej geometrii. Piramidy te wykorzystywane są w naturoterapii jako narzędzia do uzdrawiania na wszystkich poziomach, zarówno fizycznym jak i duchowym. Ich dzwięki trwają niezmiernie długo, harmonijnie rezonują ze sobą i przenikają falą wibracji wszystkie poziomy naszego ciała.
Kryształowe grające piramidy są ręcznie wykonane z czystych kwarcowych prętów tworzących doskonałą piramidę o proporcjach zgodnych ze świętą geometrią. Instrumenty te ręcznie wykonane są tworzone w wysokiej temperaturze w celu wyprodukowania dokładnych i precyzyjnych narzędzi harmonicznych. Kryształ piramidy reprezentują najlepsze połączenie nowoczesnej techniki i starożytnej mądrość.
Piramida kryształowa ma ogromną uzdrawiającą energię i moc uzdrowieni. Piramidy te łączą w sobie uzdrawiającą energie kryształu kwarcu i świętej geometrii Wielkiej Piramidy.
Kryształy czystego kwarcu mają właściwości uzdrawiające i oddziaływujące na poziomie komórkowym, mogą wpływać na struktury komórkowe ciała. Kryształy te dosłownie zmieniają funkcjonowanie ciała ludzkiego na poziomie komórkowym i energetycznym. W połączeniu z kształtem piramidy z zachowaniem proporcji świętej geometrii sprawia , że są one potężnym narzędziem uzdrawiania.
Według naturoterapeutów dziwię ki tych kryształowych piramid pomagają:
-swobodnie przepływać energii w naszym ciele,
-usuwają blokady energetyczne,
-łagodzą przewlekłe dolegliwości w naszym ciele,
-usuwają problemy emocjonalne poprzez ich łagodzenie i uzdrawianie,
- łagodzą stres i nerwowość,
-eliminują wadliwe wzorce myślowe i uczuciowe zranienia,
- ułatwiają wejść w stan relaksacji i medytacji oraz osiągnąć stan wyższej świadomości

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje